• Afşar Saranlı
    ODTÜ – Elektrik Elektronik Mühendisliği
  • Ahmet Yazıcı
    Eskişehir Osmangazi Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği
  • Ahmet Onat
    Sabancı Üniversitesi – Mekatronik Mühendisliği
  • Ali Emre Turgut
    ODTÜ – Makine Mühendisliği
  • Alper Yaman
    Yeditepe Üniversitesi – Biyomedikal Mühendisliği
  • Arif Ankaralı
    Yıldirim Beyazıt Üniversitesi – Makine Mühendisliği
  • Arif Behiç Tekin
    Ege Üniversitesi – Ziraat Mühendisliği
  • Aydan Erkmen
    ODTÜ – Elektrik Elektronik Mühendisliği
  • Aylin Küntay
    Koç Üniversitesi – Psikoloji
  • Barış Akgün
    Koç Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği
  • Barkan Uğurlu
    Özyeğin Üniversitesi – Makine Mühendisliği
  • Berke Gür
    Bahçeşehir Üniversitesi – Mekatronik M
  • Bilge Baytekin
    Bilkent Üniversitesi – Kimya
  • Billur Barshan
    Bilkent Üniversitesi – Elektrik Elektronik Mühendisliği
  • Buğra Koku
    ODTÜ – Makine Mühendisliği
  • Burak Kaleci
    Eskişehir Osmangazi Üniversitesi – Elektrik Elektronik Mühendisliği
  • Çağatay Başdoğan
    Koç Üniversitesi – Makine Mühendisliği
  • Cem Emeksiz
    Gaziosmanpaşa Üniversitesi –
  • Çoşku Kasnakoğlu
    TOBB – Elektrik Elektronik Mühendisliği
  • Damien Duff
    İTÜ – Bilgisayar Mühendisliği
  • Davut Akdas
    Balıkesir Üniversitesi –
  • Deniz Yuret
    Koç Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği
  • Duygun Erol Barkana
    Yeditepe Üniversitesi – Elektrik Elektronik Mühendisliği
  • Emin Faruk Keçeci
    Abdullah Gül Üniversitesi – Makine Mühendisliği
  • Emre Uğur
    Boğaziçi Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği
  • Emre Koyuncu
    İTÜ – Uçak Mühendisliği
  • Enver Tatlıcıoğlu
    İYTE – Elektrik Elektronik Mühendisliği
  • Erdinç Altuğ
    İTÜ – Makine Mühendisliği
  • Erhan Öztop
    Özyeğin Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği
  • Erhan İlhan Konukseven
    ODTÜ – Makine Mühendisliği
  • Erkan Zergeroğlu
    Gebze Teknik Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği
  • Erkan Kaplanoğlu
    Marmara Üniversitesi – Mekatronik Mühendisliği
  • Erkan Uslu
    Yıldız Teknik Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği
  • Erol Şahin
    ODTÜ – Bilgisayar Mühendisliği
  • Esra Erdem
    Sabancı Üniversitesi – Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği
  • Esra Kadıoğlu
    TOBB – Bilgisayar Mühendisliği
  • Evren Samur
    Boğaziçi Üniversitesi – Makine Mühendisliği
  • F. Boray Tek
    Işık Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği
  • Gökhan İnce
    İTÜ – Bilgisayar Mühendisliği
  • Gökhan İnalhan
    İTÜ – Uçak Mühendisliği
  • Gökhan Kiper
    İYTE – Makine Mühendisliği
  • Gökhan Dındış 
    Eskişehir Osmangazi Üniversitesi – Elektrik Elektronik Mühendisliği
  • H. Işıl Bozma
    Boğaziçi Üniversitesi – Elektrik Elektronik Mühendisliği
  • H. Levent Akın
    Boğaziçi Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği
  • Hakan Temeltaş
    İTÜ – Kontrol ve Otomasyon Mühendiliği
  • Halil Baştürk
    Boğaziçi Üniversitesi – Makine Mühendisliği
  • Haluk Küçük
    Marmara Üniversitesi – Elektrik Elektronik Mühendisliği
  • Haluk Bayram
    Medeniyet Üniversitesi – Elektrik Elektronik Mühendisliği
  • Hatice Köse
    İTÜ – Bilgisayar Mühendisliği
  • Hira Karagülle
    Dokuz Eylül Üniversitesi – Makine Mühendisliği
  • İlker Murat Koç
    İTÜ – Makine Mühendisliği
  • İlyas Kandemir
    Gebze Teknik Üniversitesi – Makine Mühendisliği
  • Kemal Leblebicioğlu
    ODTÜ – Elektrik Elektronik Mühendisliği
  • Kemalettin Erbatur
    Sabancı Üniversitesi – Mekatronik Mühendisliği
  • Kerem Altun
    Işık Üniversitesi – Makine Mühendisliği
  • Levent Malgaca
    Dokuz Eylül Üniversitesi – Makine Mühendisliği
  • Mehmed Özkan
    Boğaziçi Üniversitesi – Biyomedikal Ens.
  • Mehmet Akar
    Boğaziçi Üniversitesi – Elektrik Elektronik Mühendisliği
  • Mehmet Dinçer Erbaş
    Abant İzzet Baysal Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği
  • Mehmet Faik Öktem
    Yıldirim Beyazıt Üniversitesi –
  • Mehmet Fatih Amasyalı
    Yıldız Teknik Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği
  • Mehmet İsmet Can Dede
    İYTE – Makine Mühendisliği
  • Mehmet Önder Efe
    Hacettepe Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği
  • Merve Acer
    İTÜ – Makine Mühendisliği
  • Metin Özkan
    Eskişehir Osmangazi Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği
  • Metin Sezgin
    Koç Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği
  • Murat Akdağ
    Dokuz Eylül Üniversitesi – Makine Mühendisliği
  • Murat Yeşiloğlu
    İTÜ – Elektronik Mühendisliği
  • Mustafa Ünel
    Sabancı Üniversitesi – Mekatronik Mühendisliği
  • Mustafa Mert Ankaralı
    ODTÜ – Elektrik Elektronik Mühendisliği
  • Naci Zafer
    Eskişehir Osmangazi Üniversitesi – Makine Mühendisliği
  • Nazım Kemal Üre
    İTÜ – Uçak Mühendisliği
  • Nezih Topaloğlu
    Yeditepe Üniversitesi – Makine Mühendisliği
  • Ömer Morgül
    Bilkent Üniversitesi – Elektrik Elektronik Mühendisliği
  • Onur Özcan
    Bilkent Üniversitesi – Makine Mühendisliği
  • Onur Cihan
    Marmara Üniversitesi – Elektrik Elektronik Mühendisliği
  • Osman Parlaktuna
    Eskişehir Osmangazi Üniversitesi – Elektrik Elektronik Mühendisliği
  • Özgür Ünver
    Hacettepe Üniversitesi – Makine Mühendisliği
  • Özkan Bebek
    Özyeğin Üniversitesi – Makine Mühendisliği
  • Pınar Boyraz
    İTÜ – Makine Mühendisliği
  • Recep Burkan
    İstanbul Üniversitesi – Makine Mühendisliği
  • Şahin Yavuz
    Dokuz Eylül Üniversitesi – Makine Mühendisliği
  • Sanem Sarıel
    İTÜ – Bilgisayar Mühendisliği
  • Savaş Dilibal
    Gedik Üniversitesi – Makine Mühendisliği
  • Selim Temizer
    ODTÜ – Bilgisayar Mühendisliği
  • Şeniz Ertuğrul
    İTÜ – Makine Mühendisliği
  • Serhan Özdemir
    İYTE – Makine Mühendisliği
  • Serhat Yeşilyurt
    Sabancı Üniversitesi – Mekatronik Mühendisliği
  • Sezcan Yılmaz
    Eskişehir Osmangazi Üniversitesi – Makine Mühendisliği
  • Sinan Kalkan
    ODTÜ – Bilgisayar Mühendisliği
  • Sırma Yavuz
    Yıldız Teknik Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği
  • Tilbe Goksun
    Koç Üniversitesi – Psikoloji
  • Tuna Balkan
    ODTÜ – Makine Mühendisliği
  • Uğur Gürel
    Eskişehir Osmangazi Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği
  • Uğur Tümerdem
    Marmara Üniversitesi – Makine Mühendisliği
  • Uluç Saranlı
    ODTÜ – Bilgisayar Mühendisliği
  • Veysel Gazi
    Marmara Üniversitesi – Elektrik Elektronik Mühendisliği
  • Volkan Patoğlu
    Sabancı Üniversitesi – Mekatronik Mühendisliği
  • Volkan Sezer
    İTÜ – Elektronik Mühendisliği
  • Yiğit Taşcıoğlu
    TOBB – Makine Mühendisliği
  • Yiğit Yazıcıoğlu
    ODTÜ – Makine Mühendisliği
  • Yüksel Hacıoğlu
    İstanbul Üniversitesi – Makine Mühendisliği
  • Yunus Ziya Arslan
    İstanbul Üniversitesi – Makine Mühendisliği
  • Zeki Yağız Bayraktaroğlu
    İTÜ – Makine Mühendisliği

Eger listede adınız yoksa veya bilgileriniz yanlışsa, lütfen tork.iletisim@gmail.com adresiyle iletisime geciniz.